Kategorie: Webové stránky > Nástroje a vylepšení


Webové stránky - nástroje a vylepšení

 

Kromě základních nástrojů pro správu webu je součástí našeho balíku i řada nástrojů, které Vám mohou pomoci urychlit práci, nebo zpřehlednit návštěvníkům poskytované informace.

 

Mezi ně patří například:

 

Akce

V případě, že provozujete e-shop můžete tímto nástrojem snado upozornit na výhodné nabídky, slevy a podobně.

 

Aktuality

Nástroj, který Vaše návštěvníky informuje co je nového. Platnost každé aktuality se dá nastavit zvlášť a informace se bude zobrazovat pouze ve zvoleném časovém úseku.

 

Kalendář

V případě, že pořádáte akce pro veřejnost, workshopy, vystavujete, nebo prodáváte na trzích, o tom můžete Vaše návštěvníky jednoduše informovat formou kalendáře.

 

Reklama

Plocha pro vystavení reklamních bannerů Vašich obchodních partnerů. Může být přístupná na každé podstránce webu a obsahovat odkazy, vedoucí na jejich stránky.

 

Reklamní e-maily

Nástroj pro zasílání obchodních, nebo organizačních sdělení registrovaným uživatelům webu. Obsahuje i možnost zakládání distribučních skupin. Samozřejmostí je hlídání souhlasu se zasíláním těchto sdělení.


Slider

Obrázky na úvodní stránce, které se automaticky střídají. Slouží k prezentování informaci jinou, než textovou formou. Každému obrázku je možné přiřadit odkaz, který po klknutí přesměruje návštěvníka na libovolnou stránku.

 

Zpětné odkazy

Nástroj který umožňuje jednoduše spravovat odkazy, které si v rámci linkbulidingu vyměňujete s Vašimi partnery.

 

Těchto malých, ale užitečných nástrojů máme k dispozici celou řadu. Na základě přání našich klientů neustále přibývají nové.

Pokud by Vám nějaká užitečná funkce chyběla, můžeme jí pro Vás naprogramovat.

 

Kontakt


Martin Meloun
Loučky 71
511 01 Turnov

E-mail: info@weby-meloun.cz
Telefon: 777 667 858

CAPTCHA
1+1+1+1+1=